SAK-XC2264-56F66L AC
MFR.Part #
SAK-XC2264-56F66L AC
JLCPCB Part #
C538911
Package
LQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+125℃ 10bit 16/32 Bit 34KB 3V~5.5V 448KB 66MHz 75 Built-in FLASH Others LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS