1.5KE8.2A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE8.2A-TP
JLCPCB Part #
C1974471
Package
DO-201AE
Description
1.5kW 113.4A 13.4V 50uA 7.02V 9.5V TVS Unidirectional DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS