AVS226M2AF24B-F
MFR.Part #
AVS226M2AF24B-F
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 100V 119mA@10kHz 13.6Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS