380LX681M250A022
MFR.Part #
380LX681M250A022
JLCPCB Part #
C19353203
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 250V 293mΩ 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS