380LX562M080A032
MFR.Part #
380LX562M080A032
JLCPCB Part #
C3722311
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 4.6A@120Hz 55mΩ@120Hz 5600uF 80V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS