AVS475M2AF24T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVS475M2AF24T-F
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 100V 136mA@10kHz 2000hrs@85℃ 4.7uF 63.5Ω@120Hz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS