RPE5C2A101J2P1A03B
MFR.Part #
RPE5C2A101J2P1A03B
JLCPCB Part #
C19302603
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 100pF C0G、NP0 ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS