RDER72E473K2M1H03A
MFR.Part #
RDER72E473K2M1H03A
JLCPCB Part #
C1635507
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 47nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS