RDER72H224K5B1C13B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDER72H224K5B1C13B
JLCPCB Part #
C19292500
Package
Plugin,P=5mm
Description
220nF 500V X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS