FG26X7R2E683KNT06
MFR.Part #
FG26X7R2E683KNT06
JLCPCB Part #
C1632247
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 5mm 68nF X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS