ESDBF3V3A1
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESDBF3V3A1
JLCPCB Part #
C19269068
Package
DFN1006-2L
Description
1 15V 1uA 3.3V 4V 50A@8/20us 65pF 750W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS