PTVSHC2EN12VUT
Extended
Manufacturer
Shanghai Prisemi Elec
MFR.Part #
PTVSHC2EN12VUT
JLCPCB Part #
C19190699
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 12V 16V 1uA 27V 3kW@8/20us 500pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS