BRCS100N06DP
Extended
Manufacturer
Foshan Blue Rocket Elec
MFR.Part #
BRCS100N06DP
JLCPCB Part #
C19190001
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 133pF 295pF 4.92nF 4V 60V 60W 75nC@10V 7mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS