FTC201210S100MBCA
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FTC201210S100MBCA
JLCPCB Part #
C18724410
Package
SMD,1.2x2mm
Description
1.1A 1.2A 10uH 660mΩ ±20% SMD,1.2x2mm Power Inductors ROHS