FNR6020S2R2MT
MFR.Part #
FNR6020S2R2MT
JLCPCB Part #
C168003
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 3.5A 36mΩ 4.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS