MF0W2FF6800A10
MFR.Part #
MF0W2FF6800A10
JLCPCB Part #
C18724235
Description
500mW 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS