201007J047KT4E
MFR.Part #
201007J047KT4E
JLCPCB Part #
C621134
Description
-55℃~+155℃ 200V 470mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS