LM4128BQ1MF2.5/NOPB
MFR.Part #
LM4128BQ1MF2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C1880368
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100uA 2.5V 2.9V~5.5V 20mA 275uVp-p 75ppm/℃ Fixed Series ±0.2% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS