LM4040QCEM3-2.5/NOPB
MFR.Part #
LM4040QCEM3-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C1880333
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS