TC0525B1802T5E
MFR.Part #
TC0525B1802T5E
JLCPCB Part #
C185252
Description
150V 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS