0402WGD4021TCE
MFR.Part #
0402WGD4021TCE
JLCPCB Part #
C423279
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS