ACS72981LLRATR-100B5
MFR.Part #
ACS72981LLRATR-100B5
JLCPCB Part #
C1864156
Package
PSOF-7
Description
-40℃~+150℃ 1.8us 100A 20mV/A 250kHz 4.5V~5.5V Support PSOF-7 Current Sensors ROHS