ACS772ECBTV-250B-PFF-T
MFR.Part #
ACS772ECBTV-250B-PFF-T
JLCPCB Part #
C3684500
Description
-40℃~+85℃ 250A 4.5V~5.5V 8mV/A CB-5 Current Sensors ROHS