EFM32TG825F8-D-BGA48R
MFR.Part #
EFM32TG825F8-D-BGA48R
JLCPCB Part #
C1852055
Package
BGA-48
Description
-40℃~+85℃ 1.98V~3.8V 12bit 12bit 2KB 32 Bit 32MHz 37 8KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH BGA-48 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS