KH-12X12X13H-TJ
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-12X12X13H-TJ
JLCPCB Part #
C18186460
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 13mm 50,000 cycles 50mA No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS