KH-2.0PH-2X38P-L8.0-SMT
MFR.Part #
KH-2.0PH-2X38P-L8.0-SMT
JLCPCB Part #
C20610439
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2mm 2mm 2x38P 3.8mm 76P Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2mm Pin Headers ROHS