0603WAF324KT5E
MFR.Part #
0603WAF324KT5E
JLCPCB Part #
C181897
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS