SST25VF010A-33-4C-SAE-T
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SST25VF010A-33-4C-SAE-T
JLCPCB Part #
C178277
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃ 100 Years 100,000 cycles 18ms@(32KB) 2.7V~3.6V 33MHz 8uA SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS