RCT0340R2FLF
MFR.Part #
RCT0340R2FLF
JLCPCB Part #
C177926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS