RCA025K1FLF
MFR.Part #
RCA025K1FLF
JLCPCB Part #
C22369457
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS