VLU0406-101KB
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VLU0406-101KB
JLCPCB Part #
C177113
Package
Plugin
Description
0.5mm 100uH 530mA 780mΩ Drum-core inductor ±10% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS