VLU0810-680K
MFR.Part #
VLU0810-680K
JLCPCB Part #
C72615
Package
Plugin
Description
1.5A 138mΩ 68uH Drum-core inductor ±10% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS