RCS1005F1212CS
MFR.Part #
RCS1005F1212CS
JLCPCB Part #
C17696740
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS