RUT1005FR100CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUT1005FR100CS
JLCPCB Part #
C17185789
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS