1ED3323MC12NXUMA1
MFR.Part #
1ED3323MC12NXUMA1
JLCPCB Part #
C17695244
Package
SOIC-16
Description
-40℃~+125℃ 1 1.1mA 10ns 10ns 12V~35V 6A 8.5A 80ns 86ns IGBT、MOSFET Under Voltage Protection、Short Circuit Protection SOIC-16 Gate Drivers ROHS