PCHC63Y35-1R5M-RC
MFR.Part #
PCHC63Y35-1R5M-RC
JLCPCB Part #
C17692808
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.5uH 15mΩ 18A 9A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS