HIF3BA-50P-2.54PFA-2(71)
MFR.Part #
HIF3BA-50P-2.54PFA-2(71)
JLCPCB Part #
C17681294
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 3A 50P Copper alloy Gold Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS