HIF3BA-20P-2.54PFA-2(71)
MFR.Part #
HIF3BA-20P-2.54PFA-2(71)
JLCPCB Part #
C17514259
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P 3A Copper alloy Gold Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS