RC0603F330CS
MFR.Part #
RC0603F330CS
JLCPCB Part #
C17659726
Description
-55℃~+125℃ 33Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS