IHLP2020BZER2R2MA1
MFR.Part #
IHLP2020BZER2R2MA1
JLCPCB Part #
C17658663
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
12.5A 2.2uH 4.2A 50.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS