RCS1005F7682CS
MFR.Part #
RCS1005F7682CS
JLCPCB Part #
C17650927
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS