RC1608F1742CS
MFR.Part #
RC1608F1742CS
JLCPCB Part #
C3961706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS