CTLHR10-06 TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLHR10-06 TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C17622520
Package
SMD-3P
Description
-65℃~+175℃ 1.7V@10A 10A 25ns 600V SMD-3P Switching Diodes ROHS