RC0603F1R07CS
MFR.Part #
RC0603F1R07CS
JLCPCB Part #
C17646450
Description
-55℃~+125℃ 1.07Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS