CIGT201610LH1R0MNE
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIGT201610LH1R0MNE
JLCPCB Part #
C6765657
Package
0806
Description
1uH 2.8A 3.9A 57mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS