RCS1005F3244CS
MFR.Part #
RCS1005F3244CS
JLCPCB Part #
C17589078
Description
-55℃~+155℃ 3.24MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS