TT120N16SOFB01HPSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TT120N16SOFB01HPSA1
Description
1.6kV 100mA 190A 2 SCR 2.5V 250mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS