RC2012J272CS
MFR.Part #
RC2012J272CS
JLCPCB Part #
C3951905
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS