RC2012J104CS
MFR.Part #
RC2012J104CS
JLCPCB Part #
C17698704
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS