RC0402F6042CS
MFR.Part #
RC0402F6042CS
JLCPCB Part #
C17567862
Description
-55℃~+125℃ 30mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS